Dil Seçimi
Sosyal Medya

Sepetiniz

Sepetiniz boş!

Hesabım

More Than MHA Zeolit 45 Saşe

MORE THAN ® ZEOLIT ®

Kargo: Ücretsiz
Kargolama Süresi: 24 Saat
  
219,00 TL

More Than MHA Zeolit

İçindekiler

Zeolit

 

Kullanım Bilgisi
11 yaş ve üzeri bireyler için günde tercihen yemeklerden yarım saat önce veya 1 saat sonra sabah, öğlen ve akşam 1’er Saşe veya 1’er ölçek (2gr) olmak üzere toplam 3 Saşe veya 3 ölçek (6gr) 1 bardak (200ml) suya karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

*İçeriğinde; şeker, buğday, gluten, tuz, nişasta, maya, soya ve süt ürünleri bulunmamaktadır.Hayvansal gıda veya madde içermemektedir. Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.

45 Saşe

MHA Zeolit Nedir?

Her Zeolit, Mha Zeolit değildir!

MHA, mikronize edilmiş (micronised) ve ısı ile aktive edilmiş (heat-activated) zeolit anlamına gelmektedir.
Maksimum etki ve yararlılık için MHA işleminden gecirilmiş ZEOLİT vücuttaki görevini çok daha kolay ve verimli şekilde gerçekleştirir.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve Emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

*İçeriğinde; şeker, buğday, gluten, tuz, nişasta, maya, soya ve süt ürünleri bulunmamaktadır. Hayvansal gıda veya madde içermemektedir. Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.


zeolit, mha zeolit, mha, more than,

Yorumlar

  • paylaş
Benzer Ürünler